Menu
Přehrát video

Stavební pozemek č. 5, 785 m2, Lešany

4 906 250 Kč

Popis

Toužíte po krásném a klidném bydlení nedaleko Prahy, kde si se svojí rodinou budete užívat krásy přírody a zároveň budete mít město na dosah?

V našem projektu Nad Zlatou řekou v obci Lešany vám v rámci první etapy prodeje nabízíme stavební pozemky pro rodinné bydlení v srdci Posázaví. Pozemky se budou předávat se zkolaudovanými sítěmi (elektřina, voda, kanalizace), včetně přípravy optického internetu od CETIN. Můžete se tak ihned pustit do budování svého nového domova.

Obec Lešany je skvělým místem pro rodinný život díky své občanské vybavenosti, kterou zde najdete. Pozemky se nacházejí v samotném centru klidné obce, a tak se během pár minut dostanete pěšky k supermarketu, multifunkčnímu sportovišti, wellness centru, základní či mateřské škole, dětským hřištím, vinárně či restauraci s bowlingem. Najdete zde také cyklostezky a významné turistické trasy, které vám poskytnou široké možnosti pro volnočasové aktivity a prozkoumání krásného okolí.

Z Lešan do Prahy se snadno dostanete autem během pouhých 30 minut, případně autobusem za méně než hodinu. A jestli upřednostňujete vlakovou dopravu, můžete využít pohodlná spojení z okolních obcí Krhanice a Týnec nad Sázavou.

Pro více informací navštivte webové stránky projektu www.nadzlatourekou.cz nebo mě kontaktujte.

Lešany
Dispozice Větší
Výměra pozemku 785 m2
Druh zástavby rodinné domy
Poloha klidná část obce
Kanalizace ano
Elektřina ano
Vodovod ano
Optický internet ano
Příjezdová cesta k pozemku veřejná

Půdorys

Galerie

Prohlídka nemovitosti

Máte zájem?

Vojtěch Piruchta

+420 604 668 666


  #
  Další nemovitosti

  Není to ono?

  Stavební pozemek č. 15, 633 m2, Lešany

  3 956 250 Kč

  Stavební pozemek č. 13, 631 m2, Lešany

  3 943 750 Kč
  Newsletter

  Odběr novinek