Menu

Plánujete pronajmout
svoji nemovitost?

Přivedeme bezproblémového a prověřeného nájemce na dlouhodobý pronájem.

Chci konzultaci zdarmaJak bude probíhat pronájem vaší nemovitosti?

15 kroků,
které vás se mnou čekají

#
1 Zjistím vaše představy

Vše začíná osobní schůzkou, na které mi popíšete své představy. Poté vás provedu celým procesem pronájmu a probereme možnosti vzájemné spolupráce.

2 Doporučím tržní cenu

Na základě analýzy lokálního realitního trhu doporučím vhodnou tržní cenu nájmu. Využívám data z dostupných zdrojů a z naší RE/MAX databáze.

3 Připravíme nemovitost

Nemovitost připravíme tak, aby zaujala co největší množství potenciálních zájemců. Krásně uklizená a připravená nemovitost je základem každé úspěšné marketingové prezentace.

4 Vytvoříme profesionální prezentaci

Aby nemovitost v konkurenci ostatních nabídek vynikla, vytvoříme profesionální a jedinečnou prezentaci, díky které zájemcům naservírujeme nemovitost na zlatém podnose. Naše prezentace vždy zahrnuje profesionální fotky, videoprohlídku s dronem, graficky zpracované 3D půdorysy.

5 Schválíte podobu inzerce

Před zveřejněním vám celou inzerci pošlu ke schválení. Pokud budete spokojeni, zahájíme propagaci.

6 Oslovuji poptávající z RE/MAX databáze

Nejdříve se spojím s potenciálními zájemci z naší široké RE/MAX databáze, kam více než 1.400 makléřů přidává denně realitní poptávky a nabídky svých klientů. Je velice pravděpodobné, že potenciálního zájemce nalezneme již v tuto chvíli a proces pronájmu bude bleskový.

7 Propaguji nemovitost na sociálních sítích

Propagací na sociálních sítích dokážeme velmi dobře zacílit na konkrétní skupiny lidí, které by nemovitost mohla skutečně zajímat. Téměř 50 % našich kupujících se dozvídá o nemovitostech skrze sociální sítě. Díky sociálním sítím dokážeme oslovit desetitisíce lidí měsíčně. Ze sociálních sítí využíváme zejména Facebook, Linkedin a Instagram.

8 Propaguji nemovitost na realitních serverech

Realitní servery samozřejmě neopomíjíme. Každý týden pravidelně inzerát TOPujeme, měníme pořadí fotek a snažíme se, aby nemovitost zůstala stále čerstvá a neokoukaná.

9 Zasílám vám pravidelný report

Jednou týdně, zpravidla v pátek, vám zasílám na e-mail pravidelný report, ve kterém se dozvídáte veškeré aktuální informace ohledně pronájmu vaší nemovitosti. Přesně víte, kolik lidí si inzerát prohlédlo, kolik se jich ozvalo se zájmem o prohlídku a kolik proběhlo osobních prohlídek. Pokud zájemce nebude mít o nemovitost zájem, budete znát i důvod. Díky pravidelnému reportingu budete mít podrobný přehled, jakým směrem se pronájem právě ubírá.

10 Provádím prohlídky s prověřenými zájemci

Před každou prohlídkou všechny zájemce důkladně prověřím. Zjistím veškeré potřebné informace, abych určil, zda se jedná o vážného zájemce nebo o realitního turistu. Již před první prohlídkou vím, jestli se jedná o bonitního klienta, který bude schopný pravidelně a včas platit nájem.

11 Vybereme společně vhodného zájemce

Předám vám informace o všech vážných zájemcích. Představím vám jednotlivé výhody i nevýhody každého z nich a pak už je pouze na vás, kterého zájemce si vyberete.

12 Vyjednávám pro vás lepší podmínky

Mojí úlohou je vyjednat pro vás nejlepší možné podmínky a získat pro vás maximum, tedy bezproblémového klienta a pravidelný, co nejvyšší měsíční příjem.

13 Uzavíráme nájemní smlouvu

Nájemní smlouva je nejdůležitějším dokumentem celé realitní transakce. Jsou v ní definované všechny podmínky, práva a povinnosti nájemce i pronajímatele.

14 Předáváme nemovitost

Společně předáváme nemovitost novému nájemci.

15 Poskytuji navazující servis

Poradím vám s daněmi a dalšími úkony, které je nutné při pronájmu nemovitosti řešit. Předáním nemovitosti naše spolupráce nekončí.

4 nejdůležitější zásady

úspěšného pronájmu

#

Stanovení správné tržní ceny

#

Vytvoření jedinečné prezentace

#

Vhodně cílená reklama

#

Důkladné prověření zájemce

FAQ

Časté dotazy

Pracujete exkluzivně?

Ano, realitní makléři v RE/MAX pracují díky svým kvalitám pouze exkluzivně. Exkluzivní dohoda o zprostředkování je jedinou výhodnou možností pro majitele, který díky ní pronajme dráž a rychleji. Přečtěte si více o tom, jak funguje exkluzivní dohoda s realitní kanceláří v praxi.

Jste makléř z realitní kanceláře?

Ano, jsem makléř z realitní kanceláře RE/MAX Alfa, historicky nejúspěšnější realitní kanceláře v České republice.

Pronajímáte pouze v Praze a Středočeském kraji?

Pronajímám převážně v Praze a Středočeském kraji. Dokáži se však přizpůsobit podmínkám a ve spolupráci s makléři z jiných krajů jsem schopný zajistit nejvyšší kvalitu realitních služeb i jinde.

Co vše při pronájmu zajišťujete?

Pro své klienty zajišťuji kompletní realitní i právní servis. Vše začíná osobní schůzkou a správným naceněním nemovitosti, pokračuje tvorbou marketingových materiálů a jejich propagací, až po provádění osobních prohlídek, zajištění právního servisu a veškerých administrativních úkonů. Svoje služby vždy garantuji ve zprostředkovatelské dohodě, a tak se nemusíte bát, že bych něco slíbil a nedodržel.

Jak dlouho obvykle hledáte vhodného nájemce?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Pohybujeme se v tržním prostředí, ve kterém záleží vždy na nabídce a poptávce. Základem úspěšného pronájmu však je vždy správně nastavená tržní cena.

Jak často mě informujete o průběhu?

Minimálně jednou týdně. Každý týden posílám pravidelný report s informacemi o dosahu kampaní, počtu prohlídek a dalších podrobnostech s pronájmem spojených. Pokud však budete chtít být informováni častěji, není problém se na tom předem domluvit.

Chcete pronajmout nemovitost v Praze či Středočeském kraji?

Vojtěch Piruchta

+420 604 668 666 Kontaktujte mě
#
Prodat

Plánujete zároveň nemovitost prodat?

chci konzultaci zdarma
Zajímá vás více?

Realitní blog

15. května, 2023

5 hlavních rozdílů mezi (pro)nájmem nemovitosti a podnájmem

24. dubna, 2023

Osobní vlastnictví, nebo družstevní: výhody a nevýhody

Zobrazit blog
Newsletter

Odběr novinek